Nr. crt Nume proiect Nume Prenume Localitate, judet Categorie Subcategorie
1 Circuite electrice Dogaru Andrei-Adelin Panciu,Vrancea IT Desktop Applications
2 English4Kids Mezei-Muresan Teodora Dej,Cluj IT Desktop Applications
3 English5Kids Cimpan Florina Maria Dej,Cluj IT Desktop Applications
4 FUSE - Functional Storage Encoding Bricman Paul Andrei Bucuresti IT Desktop Applications
5 SmartScope Orins Ion Bucuresti IT Desktop Applications
6 Zepelin Mihoc Adelin Bacau IT Desktop Applications
7 Zombie Pursuit Uleia Alexandru Zalau,Salaj IT Desktop Applications
8 Explore100 Minea Claudiu Bogdan Bucuresti IT eLearning
9 Medieval Alpha Negru Alexandru Radauti, Suceava IT eLearning
10 Shoot'Em Up Space Invaders Murariu - Tanasache Iulian Bacau, Bacau IT Mobile Apps
11 WatchLog Manole George Focsani, Vrancea IT Mobile Apps
12 Alergii Help Grigorean Valentin Marginea, Suceava IT Web Development
13 Alergii Help Popescu Valentin-Dimitrie Horodnic de Jos, Suceava IT Web Development
14 Catalog Scolar Florentiu Mihai Braila IT Web Development
15 eTomorrowSchool Virna Stefan Alexandru Bacau IT Web Development
16 Feedback for smart schools Titrat Cristina Georgiana Judetul Calarasi, Sat Stancea IT Web Development
17 InfoLearn Busuioc Lucian-Gabriel Panciu,Vrancea IT Web Development
18 iTech Pasparuga Radu-Mihai Piatra-Neamt, Neamt IT Web Development
19 Portal Origami Corcodel Maria-Iulia Bucuresti, sector 3 IT Web Development
20 Portal Origami Gavrea Andrei Ionut Bucuresti, sector 5 IT Web Development
21 Vortexfeed Ghita Bogdan Andrei Bucuresti IT Web Development
22 Vortexfeed Hilea Vlad George Bucuresti IT Web Development
23 Ignis Bucataru Patricia Panciu,Vrancea Media Digital Arts
24 Infinitul in culori Raducanescu Nona Galati, Galati Media Digital Arts
25 Infinitul in culori Stoica Camelia Galati, Galati Media Digital Arts
26 Limited perceptions Mocanu Emilian Antonel Focsani, Vrancea Media Digital Arts
27 Omul si misterele lumii Voina Maria Alba Iulia, Alba Media Digital Arts
28 Starry Night Pasparuga Raluca Piatra Neamt, Neamt Media Digital Arts
29 All in one Sociu Elena-Roxana Bacau Media Photo
30 Final Sparks Tosa Denis Andrei Bacau, Bacau Media Photo
31 Infinitas Memet Akan Mert Constanta Media Photo
32 Infinity_Mountain Gheorghe Iulia-Marina Chitila, Ilfov Media Photo
33 Light ALWAYS finds a way Belean Mara-Octavia Ludus, Mures Media Photo
34 Paralelverse Coteanu Irinel Cosmin Bacau Media Photo
35 Puterea luminii Anton Alexandra Ioana Alba Iulia,Alba Media Photo
36 Tablou cosmic Ciungu Elena-Diana Mihaesti, Valcea Media Photo
37 Time flies Ceparu Mara Bacau, Bacau Media Photo
38 Pactul Negru Alexandru Radauti, Suceava Media Video
39 RECUPERAREA Munteanu Ana Adelina Fagaras, Brasov Media Video
40 RECUPERAREA Streza Ioan Fagaras, Brasov Media Video
41 Zborul catre soare Dobritoiu Teodora Focsani Vrancea Media Video
42 Dextra Bricman Paul Bucuresti Robotica
43 DriveJR Josanu Rares-Ionut Iasi Robotica
44 Obstacle Avoiding Robot Sofronea Carlos Marian Bacau Bacau Robotica
45 Pumper Cioneag Mihail Balcani, Bacau Robotica
46 Pumper Fritz Raresh Letea Veche, Bacau Robotica
47 Pumper Rosu Matei Bacau, Bacau Robotica
48 Robot semiautonom Blanaru Florian-Andrei Campulung, Suceava Robotica
49 Robot semiautonom Filoteanu Ilinca-Raluca Campulung, Suceava Robotica
50 Robot semiautonom Negura Marcel-Ionut Frumosu, judetul Suceava Robotica
51 Robot Semiautonom 2 Anastasiu Andreea Valentina Campulung, Suceava Robotica
52 Robotic Arm Sanduleasa Adrian Boroaia, Suceava Robotica
53 smart_home_system Titrat Cristina Georgiana Oltenita, Calarasi Robotica
54 Xeo Hada Ioan Andrei Alba Iulia, Alba Robotica
55 Xeo Mermezan Mihai-Marius Alba Iulia, Alba Robotica
56 Xeo Neamtu Claudiu Alba Iulia, Alba Robotica